Na co nedá dopustit? Toto jsou beauty tipy oblíbené herečky, prozradila svůj recept na krásu

- Reklama -euro

Jako lékařka Inéz Hanzelová zachraňuje lidské životy, která je známá svými štiplavými ironickými poznámkami. Na televizní obrazovce působí fantasticky a fanouškům nyní prozradila, jak se udržuje v kondici. Přečtěte si více z jejího života a více novinek i ze seriálu Nemocnica, můžete sledovat exkluzivně u nás na Diva.sk.

Jóga každé ráno
Dominika oslaví letos kulaté třicáté narozeniny. Velice dobře si uvědomuje, že se o své tělo musí dobře starat, protože se jí to časem všechno vrátí. Proto o sebe dbá a snaží se udržovat v dobré kondici. V rozhovoru pro televizi JOJ prozradila, že se každé ráno věnuje józe. Díky ní se dostává do pohody, uklidní se a poté se cítí lépe. „To tělo je jen jedno, je jen naše a pak záleží, jak funguje i na tom, jak se o něj staráme. Ono se to chvilku dá opomíjet. Tělo je ještě mladé a má regenerační schopnosti. Potom už později je to jinak,“ řekla Dominika Žiaranová.

Také přiznala, že v minulosti nevypadaly její začátky dní takto pohodlně. Kdysi vstávala do pěti minut, po celou dobu spěchala a tak odešla z domu v napětí. Díky józe si nejenom rozcvičí celé tělo, ale hlavně uklidní mysl a pomocí toho je připravenější na vše, co ji čeká během následujících hodin.

Nezapomíná na další rituály
Pravidelné cvičení není jediným rituálem, který praktikuje naše herečka. Dominika má další dva důležité zvyky, na které si už moc zvykla a neumí si bez nich představit své dny. „Začala jsem i se studenými sprchami. A mám i takové rituály, kdy dbám na to, abych se večer pořádně odlíčila, neboť to jsem velmi zanedbávala,“ řekla v rozhovoru. Žiaranová také přiznala, že má problém se suchou pokožkou. I kvůli tomu by podle ní bylo hezké, kdyby se o ni dobře starala, aby s ní neměla větší potíže.

Cleanser cosmetic line icons. Vector illustration include icon – cream, collagen, mask, makeup lotion, serum, sunscreen outline pictogram for skincare product. 64×64 Pixel Perfect, Editable Stroke.

Napětí mezi Jinéz a Ingou
Seriálová postava Inéz poutá pozornost i díky tomu, že skrývá mnohá tajemství. Dominika si v Nemocnici zahrála lékařku internistku. Ta má velmi dobré srdce a v minulosti pomáhala těžce nemocným pacientům, kterým se snažila zpříjemnit jejich náročné chvíle. Nyní se však snaží skrýt svoji citlivou duši za svůj ostřejší humor a někdy možná poněkud drsné poznámky. Před kamerami se dostává do sporu s kolegyní Vilmou, kterou si zahrála herečka Petra Vajdová. Tyto dvě doktorky si nesedly a jedna na druhé vidí spoustu chyb. Zatímco Inéz s Vilmou zažívá těžké chvilky, oporu našla v Braňovi, který se pro ni stal dobrým přítelem.

Dominika hvězdi iv dalších jojkářských seriálech
Nemocnice není prvním seriálem televize JOJ, ve kterém se představila Dominika Žiaranová. Momentálně ji můžeme vidět také v seriálu Hranica, kde zase hraje vnučku hlavní pašeráčky.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora