Renovace laku auta: Korekce poškození a ochrana laku

- Reklama -euro

Renovace laku auta se skládá z několika detailingových služeb, díky kterým vaše vozidlo může vypadat opět skvěle. Drobné či větší poškození se totiž na karoserii může objevit, právě díky renovaci to však můžete vyřešit.

Detailing exteriéru

Detailing exteriéru neboli renovace laku auta nabízí skvělé výsledky. Lak bude vypadat zbrusu nový, a navíc bude spolehlivě chráněn. Profesionálové z Renove Cars totiž renovaci laku nabízí ve čtyřech různých programech. Ty se pak liší dle stupně korekce poškození, a hlavně výběrem ochranného povlaku. V každém případě se vám investice do renovace laku vrátí. A to nejen při běžném užívání vozidla, ale také v jeho vyšší zůstatkové hodnotě.

Průběh renovace

Každá renovace laku nejprve začíná detailním ručním mytí. Je důležité odstranit nečistoty z provozu, zbytky vosků a podobně. Součástí je také mechanická a chemická dekontaminace laku. Následuje čištění mezidvěřních prostorů, podvozkové části, motorového prostoru, disků, oken. Následně je auto připraveno na renovaci. Dochází ke strojnímu leštění laku pro korekci poškození. V závislosti na tom, jaký program si zvolíte, je renovace zaměřena na korekci drobných či středních poškození, ovšem problémem není ani absolutní korekce a optická čistota laku.

Ochranný povlak

Jakmile je renovace laku hotová, je důležité aplikovat ochranu. Ta je nabízena ve formě grafenových a keramických nanopovlaků. I ty se liší dle programu, který zvolíte. Základní varianty nabízí dobré vlastnosti z estetické i praktické stránky. Ochranu poskytují na jeden rok až tři roky. Tou nejlepší možnosti však je grafenový povlak Nano V3, který je bezkonkurenční a ochrana laku trvá sedm let.

Renovace laku je efektivním řešením, jak se zbavit různých škrábanců, které se na laku objevují. Vaše auto tak bude vypadat opět dokonale.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora