Top restaurace na horách – moderní a příjemné prostředí

- Reklama -euro

Benecká top restaurace na horách vás okouzlí příjemnou atmosférou a špičkovým servisem. Ochutnejte lahodné pokrmy z nabídky, kuchaři je připravují z lokálních surovin. Můžete si tak dopřát to nejlepší.

Skvělé prostředí

Na Benecku, mezi Vrchlabím a Jilemnicí na vás čeká top restaurace na horách. Vyrazit můžete na výlet do krásné místní přírody a hlad zahnat v restauraci. Ovšem využít můžete také přilehlého hotelu a užít si zde více dní. Skvělé jídlo se vám rozhodně neomrzí. Suroviny jsou denně čerstvé, přičemž kuchaři využívají lokální suroviny s jasným původem. Pstruzi z místních horských sádek, hovězí z nedaleké farmy, či třeba domácí zmrzlina. Otevřená kuchyně vám navíc umožní nahlédnout pod ruce zkušených kuchařů.

Pro každou příležitost

V benecké restauraci můžete začít svůj den snídaní, dorazit s rodinou na oběd, či zde rovnou uspořádat hostinu. Restaurace totiž umožňuje připravit tabuli pro 4 až 80 osob uvnitř. Díky venkovní terase je pak kapacita až 120 osob. Skvěle se tak hodí pro vaši oslavu, svatbu či firemní akci. Pokud si navíc přejete soukromí, můžete využít uzavřený salonek. Jeho kapacita je 40 osob, poskytne tak dostatek prostoru.

Moderní restaurace

V restauraci vás uvítá příjemná atmosféra, zkušený personál a moderní prostředí. Ať už se rozhodnete dorazit v jakýkoliv denní čas, můžete se těšit na skvělé jídlo z čerstvých surovin. V závislosti na ročním obdobím se proměňuje nabídka restaurace, vždy tak můžete ochutnat něco nového. V moderní kuchyni kuchaři kouzlí z denně čerstvých a kvalitních surovin. V kombinaci s kvalitními surovinami tak vznikají lahodné pokrmy, které rozhodně stojí za to ochutnat. Na své si přijdou milovníci české kuchyně, ovšem i ti, kteří chtějí ochutnat něco jiného.

Restaurace na Benecku vás okouzlí moderním prostředím, skvělou atmosférou a profesionálním personálem.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora