Sexuální výzva, kterou by měla žena praktikovat co nejčastěji: Po tomto vás žádný muž nevymění

- Reklama -euro

Čím spokojenější muž v sexuálním životě, tím spokojenější se svojí ženou ve vztahu. Jak tedy vypadá sexuální výzva, na kterou nelze dopustit?

Sex byl dlouhou dobu tabu, pak skoro všude kolem a dnes, i když jsou hranice posunuty, stále ještě některé ženy před ním zavírají oči. Někdy si myslí, že všechno ve vztahu funguje, přitom muž tajně touží po něčem, co nemá.

Sexuální výzva, kterou by měla žena praktikovat co nejčastěji, aby byl muž šťastný je známá staletí. Přesto se mužům nedostává tento typ sexu tak, jak byste si možná mysleli.

Orálním sexem na cestě ke šťastnému vztahu
Toto zrovna není výrok jako z romantického filmu, ale za to je velmi pravdivý. Orální sex je ten, po kterém každý muž bez výjimky touží. Pokud ho budete praktikovat co nejčastěji, můžete si být jisté, že v očích vašeho muže stoupnete.

Nemusíte se přitom vůbec bát, že by se jej přesytil, když ho bude mít často. Muži se ho jen tak nenabaží.

S těmito znameními zažijete nejvášnivější noci: Tito muži patří mezi dokonalé milence

„Orál je součástí našeho intimního života na denní bázi. Zjistila jsem, že pro mého muže velmi podstatná chvilka, díky které si myslím, že máme takový vztah, jaký máme. Přitom taková maličkost a co to s vaším drahým udělá,“ usmívá se Veronika (29).

a couple hold each other’s hands in the background of the sunset

„Pamatuji si, když mi bývalá kolegyně vyprávěla, že musí i 2krát denně svého muže uspokojovat ústy. Všechny jsme se na ni dívaly, jak to zvládá. Pak jsem zkusila něco podobného začlenit i do naší rutiny a musím říct, že můj muž se od té doby ke mně chová mnohem mnohem krásněji,“ pochvaluje si Lucie (34).

„Orál je orál a nikdy ho nic nenahradí. Odměnou vám je stejná slast, jakou věnujete muži a to se přece vyplatí :),“ dodává na závěr Kika (36).

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora