Optická kouzla, která fungují: Menší boky a pas můžete mít i díky vhodně zvoleným kouskům

- Reklama -euro

Snad každá žena, má na sobě určitou partii těla, se kterou není stoprocentně spokojena. Pokud se i vy řadíte do kategorie těch, které nějaké nedokonalosti trápí, podívejte se spolu s námi, jak je dokážete velmi snadno a sofistikovaně řešit. Ano, skvělý styling zkrátka dokáže zázraky. Jen je třeba vědět jak na to.

Problematické břicho a boky
Pokud máte širší boky a větší bříško, takový typ outfitu je pro vás jako stvořený. Saténové kalhoty v černé barvě jsou skvělou volbou.

Když je zkombinujete s bílou košilí, s hlubším výstřihem zaměříte pozornost na dekolt. Ideální je vzít si trench coat, kterým navíc skryjete, to co je třeba.

Širší stehna
V případě pokud vás trápí širší stehna, boky také nemáte v ideálních mírách, ale vaší předností je krásný, štíhlý pas, určitě sáhněte po oversize saku, které můžete jemně provázat tenkým páskem.

Klidně si k němu vezměte kalhoty nebo při delší verzi nechte vyniknout hezké nohy.

Portrait of a young woman

Vyváženost proporcí
Chcete-li dosáhnout vyváženosti proporcí, tento look je výborný. Tradiční jeansy, jemný námořnický vzor na svetru a trench coat jsou ověřenou klasikou, která je za každých okolností dobrou volbou.

Snažte se však volit rovnější střihy, které celkově siluetu sjednotí. Postavě také spíše lichotí jemnější, přírodnější tóny než nějaké barevné experimenty.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora