Vodnáři a Berani prožijí románek, Váhy odejdou z dlouhodobého vztahu: Pro tato znamení, bude únor ve svazcích zásadní

- Reklama -euro

Únor je tady a pro čtyři znamení zvěrokruhu bude zlomovým. Čeká je spousta zajímavých momentů, zejména co se vztahů týká. Půjde o Vodnáře, Berany, Váhy a Kozoroha. Právě oni si konečně vztahy dají do pořádku a pomalu, ale jistě se budou přepracovávat k vytouženému štěstí.

Romaník s následky
Vodnáři a Berani se řadí mezi znamení, která jsou velmi rádi sváděna. Přestože sami od sebe moc neflirtují, protože to ani nevědí, milují pocit, jde-li někdo jiný po nich. Přežití vášnivých a romantických chvil, s někým jiným než s vlastním partnerem či partnerkou je pro ně obrovským zážitkem. Přestože standardně nebývají nevěrní, tentokrát jejich románek nemine.

V jejich životě se objeví někdo, kdo jim pomotá hlavu a zkrátka nebudou umět odolat. Tento moment však bude mít pro ně následky a projeví se to i později. Ti, co jsou v manželství to pocítí nejintenzivněji, neboť se kvůli tomu v jejich domácnosti bude stále častěji skloňovat rozvod.

3d illustration

Čas na nové výzvy
Pro Váhy a Kozorohy nastane moment, kdy si uvědomí, že dlouhodobě žijí v nefunkčním vztahu a nemá to pro ně význam. Pochopí, že člověk po jejich boku není tím pravým a jen je připravuje o množství energie. Nastane pro ně ideální čas na realizaci nových projektů a ponoří se po tomto rozchodu do práce.

Štěstěna jim v tomto směru bude velmi přát, protože díky energii, kterou namísto vztahu investují do práce, se jim v tom nejlepším vrátí. Otevřou se jim nové možnosti, které dosud neviděly a posunou je celkově v životě o level výše.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora