Živý kolagen jako cesta k perfektní pleti bez vrásek: ZN. Jde to i bez botoxu

- Reklama -euro

Pokud toužíte po krásné pokožce, potřebujete eliminovat vrásky a pigmentové skvrny, může být pro vás řešením živý kolagen. Podívejte se spolu s námi, jak tento malý zázrak funguje.

Touha po přirozenosti je něco, co se ve 21. století, stává opět velkým fenoménem. No to, že ženy touží vypadat skvěle se stejně nemění. Pokud však preferujete spíše neinvazivní metody a chcete si z tváře odepsat nějaké ty roky, existuje pro vás řešení. Jedním z nich je rozhodně živý kolagen.

Procedura, která pomůže vaší pokožce k přirozené obnově, eliminuje vrásky a navíc vás prozáří. My jsme vyzpovídali Petru Zeman, skutečnou odbornici v beauty oblasti a ta nám prozradila, v čem je tajemství tohoto oblíbeného ošetření, na které i hollywoodské krásky nedají dopustit.

O co vlastně v případě procedury živým kolagenem jde?
Je to procedura, při které se zapravuje 98% čistý kolagen do pleti, nazývaný také živý kolagen. Jedná se v podstatě o přírodní kolagen, což je kombinace přiložených aminokyselin a signálních peptidů v gelu. Získává se z extrakce kůže z ryby (stříbrného kapra) pomocí lyofilizace. Pomocí této mrazící technologie je kolagen bioaktivní, zachovává si přirozenost a proto se jmenuje živý.

S jakými problémy nám pomůže bojovat? Co všechno dokážeme takhle řešit?
Je dokázáno, že přibližně od 25 let se nám v těle přestává tvořit kolagen. Tento přírodní kolagen přímo zasáhne příčinu stárnutí pleti, tedy nedostatečnou produkci kolagenu v našem těle.

Viditelně redukuje jizvy a vrásky
Regeneruje akné
Zastavuje vypadávání vlasů
Léčí popáleniny-opatky
Zklidňuje podrážděnou pleť
Jak procedura probíhá?
Pleť se vyčistí, peelingem se otevře, nanese se hyaluron a začne se zapravovat pomocí vklepkávání zmiňovaný kolagen. Při pokročilém věku následuje zlatá maska, která se skládá ze zlata a čistého kolagenu. Na závěr se vmasíruje závěrečný kolagenový krém.

Beautiful young woman with moisturizing gel on her face

Pro koho je vhodná?
Procedura se doporučuje pro ženy i muže všech věkových kategorií, chtějí-li navrátit měkkost a pružnost pleti.

Pravidelným používáním se zlepšuje vlhkost a pevnost pokožky, zpoždění v procesu přirozeného stárnutí. Rovněž natažení ochablé kůže a dokonce regenerace vlasů a nehtů je něco, co umíme dosáhnout.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora