Premium Brands představuje veganskou produktovou řadu tyčinek Barebells

- Reklama -euro

Barebells, nejprodávanější švédská značka funkčních proteinových tyčinek, uvádí na slovenský trh 100% veganskou produktovou řadu plnou bílkovin, která v chuti nedělá žádné kompromisy.

„Neměli byste dělat kompromisy v chuti jen proto, že jste se rozhodli pro veganskou stravu. Touto řadou chceme dokázat, že veganské alternativy chutnají stejně dobře jako neveganské. Tvrdě jsme pracovali na správné chuti i struktuře a na výsledek jsme opravdu hrdí. Je načase připravit se na budoucnost!“ říká Niclas Drotz, Marketing manager společnosti Barebells.

Veganské proteinové tyčinky Barebells naleznete ve dvou neodolatelných variantách:

Fanoušky čokolády potěší Chocolate Dough, který představuje lahodnou kombinaci krémového čokoládového nitra, obaleného v čokoládě a posypaného čokoládovými lupínky. Salty Peanut si zase získá srdce milovníků arašídového másla preferujících harmonické spojení sladké a slané chuti. Obě tyčinky jsou obohaceny o 15 g rostlinných bílkovin ze sóji, hrachu a rýže. Kromě toho, stejně jako ostatní produkty Barebells, jsou bez přidaného cukru a palmového oleje. Jsou ideální volbou na svačinu, po tréninku nebo kdykoliv, když máte chuť na dobrou pochoutku.

„Společnost Premium Brands veganskou řadou tyčinek Barebells reaguje na nové trendy a nově vzniklé požadavky spotřebitelů, kteří stále častěji vyhledávají potraviny na rostlinné bázi obohacené o funkční benefity. Věříme, že vegan novinky Barebells Chocolate Dougha a Salty Peanut nejen vizuálně zaujmou na první pohled, ale spotřebitele přesvědčí i svojí chutí a kvalitním složením,“ říká Lukáš Kendra, Marketing Manager společnosti Premium Brands.

Produkty poutají pozornost nejen svým kvalitním složením, ale také trendy designovým provedením obalu.

„Veganské produkty se v současnosti těší velké oblibě. Kromě veganů je kupují zejména spotřebitelé, kteří ze zdravotních nebo dietetických důvodů nemohou konzumovat potraviny živočišného původu. Také ti, kdo vyznávají zdravý životní styl. Proto považujeme novou veganskou řadu funkčních tyčinek Barebells za game-changing snack. Nejenže s sebou přináší veganskou sílu, ale zároveň pomáhá značce dosáhnout ještě výraznějšího postavení na slovenském trhu a rozšířit svou cílovou skupinu,“ dodává Anita Murinčáková, Senior PR Manager komunikační agentury DIVINO.

An anonymous businesswoman sitting at the office, eating a protein bar while video calling with her colleagues

Premium Brands r. o. je výhradním distributorem skandinávských značek VITAMIN WELL, BAREBELLS, NOCCO, FROOSH, SPROUD, prémiových produktů SAL de IBIZA, VEEN AYURVEDA, COCONAUT, NUCOMPANY a GROUNDED.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora