Den svatého Valentýna

- Reklama -euro

Den svatého Valentýna je za dveřmi a vy už se jistě těšíte, co dáte vaší drahé polovičce k svátku. Určitě ji potěší nějaký krásný šperk. 

Například srdíčko, které může být jen tak samotný tvar nebo i otevírací, ve kterém bude nějaký text či vaše podobizna. To potěší obzvláště vyznavačky vintage stylu.

Srdce z minerálních kamenů vypadá velmi dobře. Může být zavěšeno na stříbrném přívěšku či koženém řemínku.

Stejně tak srdce ze dřeva či pryskyřice. V srdíčku z pryskyřice bývá zatavena suchá květinka, která potěší duši vaší milované osoby.

Pro dobrou psychiku a duševní pohodu dejte vaší milé srdce z orgonitu. Jako přívěšek nebo na stůl ve formě těžítka. Bude jí připomínat neustále vaši lásku.

Zajímají Vás také další zvířata nebo umění či móda? Pak Vás zveme na náš blog, kde o těchto věcech píšeme zajímavé články. Ale také i o jiných zajímavých tématech mezi nebem a zemí.

Například špercích, drahých kamenech, přírodě, slavných lidech, či o různých jevech co ovlivňují člověka v jeho životě.

Mrkněte se na naše články, kde se například dočtete zajímavosti o tom, proč si bobr staví přehrady a jak získává klády ze stromů nebo proč milujeme morčata jako naše mazlíčky či zda se bát či nebát jezevce, což je šelma, která si troufne i na větší zvířata.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora