Vánoční dárky pro batolata mohou být i praktické

- Reklama -euro

Nákupy vánočních dárků nejsou zrovna jednoduché. V dnešní době je na trhu široké spektrum oblečení, hraček a nejrůznějších elektronických gadgetů. Vybrat vánoční dárek, který vykouzlí úsměv na tváři obdarovaného je čím dál složitější. Pokud jde o dárečky pro nejmenší, půjde vám z široké nabídky hraček hlava kolem.

V dnešní době jsou nejoblíbenější tzv. interaktivní hračky, které s dítětem umí komunikovat, něco jej naučí, svítí, hrají písničku, či umí dítěti přehrát pohádku na dobrou noc. Vybrat tu nejhezčí může být celkem oříšek. E-shopy s dětskými hračkami takových nabízí tisíce.

S dárky pro malé děti to příliš nepřehánějte, dětské pokojíčky nejsou nafukovací, a pokud děťátko dostane od každého z rodiny několik hraček, rodiče nebudou příliš nadšení, protože je jednoduše nebudou mít kam dávat.

Jste-li spíše pro praktické dárky, které udělají radost i rodičům malého neposedy a ušetří mladé rodině peníze, zvolte některé dárečky z našeho seznamu. Čeho není nikdy málo v domácnosti s malými dětmi a bude to skvělým praktickým dárkem:

Vlhčené ubrousky,

přebalovací podložky,

dětská kosmetika,

jednorázové plenky (pro větší děti například Dada extra soft 4),

dětské oblečení,

plenkové kalhotky (třeba Dada pants 4),

dětská výživa.

Klasika, na kterou se nezapomíná

Chcete-li mermomocí pořídit i hračky, zavzpomínejte na svoje dětství. I v dnešní době děti ocení knížku a leporelo, se kterou budou jeho rodiče s nimi trávit čas. Zcela bezkonkurenčním dárkem, který má doma snad každé dítě, jsou dřevěné kostičky. Odrostlejším batolatům udělá radost i stavebnice s velkými kousky, třeba Lego Duplo, díky které budou moci trénovat svou motoriku. Pro děvčátka jsou vděčnými dárky panenky, chlapečci vždy ocení vláček, či nákladní autíčko.

Dárečky pro malé děti zabalte do barevného papíru s obrázky, děti budou mít radost hned dvakrát.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora