Nerozdělil je ani rozchod, ani flirt s kolegyní: Stylový párek překvapil zaláskovanou fotografií, moc jim to sluší

- Reklama -euro

I po letech stále zamilovaní! Některé páry Hollywoodu jdou příkladem a dokazují, že láska překoná všechno! Jessica a Justin patří k jedněm z nich. Takhle s nimi šel čas…

Láska hory přenáší
Jessica Biel a Justin Timberlake se poprvé setkali v roce 2007 a rychle se z nich stal jeden z nejkrásnějších párů Hollywoodu. V roce 2011 se rozešli a krátce na to se zasnoubili. Někdy párům pomůže chvilkové odloučení na to, aby si uvědomili, co vlastně chtějí a ujistili se, že partner, kterého měli po svém boku, je tím pravým. Toto byl případ Jessicy a Justina. V roce 2012 se vzali na ikonickém místě – v Itálii, takže už to bude skoro 10 let, co si říkají manžel a manželka. Mají spolu i dvě krásné děti. Druhé těhotenství se mi podařilo utajit a v roce 2020 oznámili už jen novinu, že na svět přišel Phineas Timberlake. Slavný hollywoodský pár vypadá náramně šťastně, ale jako v každém vztahu, i oni si prošli těžším obdobím, které bylo dokonce medializované.

Justin před dvěma lety trochu přestřelil, když svět obletěly fotografie, na kterých bylo vidět, že došlo k intimnostem mezi ním a kolegyní Alishou Wainwright. Známý herec tohoto počinu litoval as Jessicou si situaci vyjasnili a ona mu odpustila. Neexistuje pár, který bys neprošel něčím podobným. Žádná dokonalost není, a to dokonce ani ve vztazích, kde o lásku není nouze. Jednoduše, všichni jsme jen lidé a dopouštíme se chyb. Druhá šance by se měla dávat.

Zamilovaná foto na počest narozenin
Justin oslavil 41 let a Jessica na počest jeho narozenin přidala na svůj Instagram krásnou zamilovanou fotografii, kde jsou oblečeni ve stylu 80. let. Jessice je v jeho naručí a oba se z chuti smějí. Tajemství každého úspěšného vztahu se podle mě skrývá iv tom, že je důležité nebýt jen manželem a manželkou, ale nalézt ve vaší polovičce i nejlepšího přítele.

Love is in the air. Couple dancing at home.

Dosáhnout toho pocitu, že nepotřebujete nikoho jiného na světě, protože váš partner je vaším milencem, kámošem, motivátorem, láskou, člověkem, ke kterému přijdete domů a vždy vám poskytne svou náruč. Láska je krásná, najdete-li toho správného člověka, váš život dostane úplně jiný rozměr. Jessice a Justinovi se to podařilo a měli to štěstí najít jeden druhého a vytrvat. Protože ani nejdokonalejší vztah nikdy není natolik ideální, abyste za něj nemuseli bojovat a tvrdě na něm i na sobě makat. Podívejte se, jak vypadá Justin v běžný den. Záběr z Atlanty, kde natáčel film Reptile:

Stavební pilíře vztahu
Justin je pro Jessicu velkou inspirací, stejně jako ona pro něj. Mít po boku člověka, který ve vás vidí víc než někdy vy sami, to je výhrou života. Podpora, respekt, úcta – vztahové pilíře, na kterých je třeba pracovat. Jessica v rozhovoru pro Entertainment Tonight řekla: „Doufám, že jsem pro něj inspirací. Myslím si, že mít partnera, který dělá něco, z čeho jste nadšeni – jako pro mě, jeho hudbu a všechno, co dělá – je úžasné vidět někoho dělat to, co miluje.“ Právě toto je dalším aspektem, který je ve vztazích důležitý . Umět se navzájem inspirovat a motivovat. Vážit si svoji polovičku a respektovat to, co dělá.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora