Víte, že slaví narozeniny v jeden den? A přestože je rozdíl až 10 let, není to vůbec poznat

- Reklama -euro

To je ale romantika! Shakira a její partner slaví narozeniny týž den. Podívejte se, jak s nimi šel čas. Shakira našla svou polovičku už před 12 lety.

Láska díky Waka Waka!
Životní cesty populární zpěvačky Shakiry a známého fotbalisty Gerarda Piqua se propletly ještě v roce 2010. Setkali se díky písni Waka Waka, na kterou si jistě dobře vzpomínáte. Půvabná zpěvačka měla tu čest a nazpívala píseň pro FIFU, zúčastnila se i slavnostního ceremoniálu, kde se fyzicky poprvé setkala s Gerardem.

Piqué kdysi řekl o prvním kontaktu se Shakirou během rozhovoru pro TV3: „Všechno to začalo, když jsme byli v Jihoafrické republice a napsal jsem jí. Už tam byla, protože zpívala na otevíracím ceremoniálu a já se jí zeptal, jaké bylo počasí. Typická hloupá otázka,“ dodal. Od 2011 jsou oficiálně párem a dnes už po 11letém vztahu toho stihli víc než dost. V roce 2013 se jim narodil první syn Milan Piqué Mebarak. Shakira v roce 2014 o svatbě velmi nauvažovala, ale řekla, že pokud se bude někdy vydávat určitě to bude za Gerarda.

V té době nepotřebovali nic víc než lásku, kterou k sobě přechovávali a syna, kterému dali spolu život. V roce 2015 oznámili další těhotenství a pár měsíců poté přišel do jejich života další syn Sasha Piqué Mebarak. Měli opravdu štěstí. Najít spřízněnou duši a přežít s ní tolik let, je opravdu krásné a obdivuhodné. V showbyznysu často vzácné, a tím pádem je vztah sexy blondýnky trošku raritou a velkou inspirací.

Road trip concept, couple living the van life experience watching stunning view while lying on the bed of the back of her camper

Narozeniny ve stejný den
Život je často velmi zajímavý a nevysvětlitelný. Jak se říká, náhody neexistují. Když po světě chodí člověk, kterého máte potkat, jednoduše se to tak stane. Shakira a Gerard mají dokonce narozeniny týž den, takže již brzy 2.2., oslaví společné kulatiny. Shakira bude mít 45 let a Gerard 35. Slavná zpěvačka však vypadá mnohem mladší. Udržuje se ve skvělé kondici, má tělo bohyně, krásnou pleť a dokonalé křivky. Mladší manžel jí očividně prospívá. Podívejte se, jak jim to spolu sluší, no ne?

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora