U blogerky naleznete vzácné kousky z blešáku i ze známého e-shopu

- Reklama -euro

Domov o nás hodně prozradí… Jak ho zařídíme, je jedna věc, jak se nám v něm žije, je věc druhá. Úspěšná vlogerka Verena Prechtlová má nejen pěkný byt, ale také krásný domov.

Rozloha: 120 m2, mezonetový byt

Miluji míchání různých stylů. Originální kousky vytvářejí v prostoru osobitost. Odmalička proto ráda a pravidelně chodím na bleší trhy.
– Verena Prechtlová, majitelka

Dnes vás bereme na výlet za hranice. Držte si klobouky nebo ještě lépe, berte si s sebou klobouky, vyrážíme totiž do bavorské oblasti, vyrážíme směrem na Mnichov! Stejně jako známá internetová hvězda Verena Prechtlová, která před patnácti lety udělala zásadní životní krok.

Sbalila si kufry na jedné adrese, aby je mohla vybalit o 50 kilometrů dále na novém místě. Plus size ikona se pro lásku a svého manžela Maximiliána Hörla přestěhovala z údolí Tegernsee do jednoho z nejlidnatějších měst. Už na první realitní obhlídce se pár zamiloval do světlého bytu se zahradou v Maxiho rodném městě.

S puncem nadčasovosti

„Mojí oblíbenou částí domu je otevřený obývací pokoj s kuchyní, protože ráda vařím,“ začala vyprávění Verena, která zbožňuje, když je v roli hostitelky. „Amen, už se neumím dočkat, až budu moci pozvat všechny své přátele na společné jídlo,“ s nadšením říká energická dáma, která si zařizování druhého společného hnízdečka s manželem naplno vychutnávala.

elegantní kuchyně s jídelnou v bílé barvě, s rohovou kuchyňskou linkou a jídelním stolem se sametovými židlemi
Jídelna s kuchyní vystihují slova elegance, vzdušnost a noblesa. Opět přítomnost bílé doplněna o nadčasový akcent černé a zlaté. Sametový potah na židlích působí k hladkým povrchům jako zjemňující dotek. Zdroj: Westwing
„Z prostorových důvodů jsme se rozhodli pro kulatý stůl. Židle s působivým designem a dobře známým seriálovým jménem Rachel jsme už měli i ve starém bytě. Jelikož je máme odzkoušené a osvědčili se nám – jsou super pohodlné –, chtěli jsme je mít i tady, ale už v této novější odlehčené verzi.

Kombinace kulatého stolu a elegantních židlí je pro nás, tento prostor a jeho dispozici perfektním řešením!“ Pro manžela Maxima je pro změnu zahrada tím nejzásadnějším, čím si jej tato nemovitost získala. „Samozřejmě, když se venku ochladí, nejraději relaxuji v našem krásně prosvětleném obývacím pokoji,“ shodl se s manželkou.

„Náš styl na devadesát procent vystihuje značka Westwing,“ prozradil Max Hörl a opět zaměřil pozornost na velkou modulární pohovku postavenou u okna.

Scandinavian interior design living room 3d render with beige and brown colored furniture and wooden elements

„Variabilita a kreativita je podstatná pro náš život, naši profesi a jinak tomu ovšem nebude ani při bydlení. Proto tato pohovka. Její jednotlivé moduly umožňují rychlou změnu a to je pro nás v každém případě fajn,“ říká Maximilián, který nelze dopustit ani na vyvýšenou postel v ložnici a na svého sezónního společníka – velký gril Burnhard.

obývací pokoj s východem do zahrady, s modrou modulární sedačkou, elegantním bílým křeslem a konferenčním stolkem ve vzhledu kamene
Tip: Bílá barva interiér krásně rozzáří, prosvětlí a dodá mu nejen nádech svěžesti, ale také luxusu. Sněhově bílá barva je však náročná na údržbu, proto upřednostněte tlumenější odstíny bílé, například „off white“.
Působivý kontrast přináší do prostoru takzvaný efekt ohromení. V tomto případě se o vizuální symfonii postarala modulární pohovka v hlubokém odstínu modré. Právě zvolená barevnost jí zaručila, že se stala královnou prostoru. Barevné polštáře zjemňují její dominanci a propojují ji se zbytkem denní zóny.
Nejen v obývacím pokoji, ale také v ložnici jsou výrazným prvkem barevnosti právě potahy na polštářích. „Kombinace různých vzorů, barev a materiálů ve formě polštářků jsou významným krokem k vytvoření charakteristického vzhledu,“ dodává Verena, která pravidelně stylizuje také knihy na konferenčním stolku, Maxiho starý Ford Mustang 11967 z jeho kolekce Burago a Matell a čerstvé květiny, které jí vždycky vylepší náladu.

- Reklama -zprávy
- Reklama -pr článek

Redakce doporučuje

Články autora